Tags

, , , , , , , ,

Demir Adam 3 izle | 1080p-720p Türkçe Dublaj izle

hd film izle
demir adam 3 izle

İronman(Demir adam) 3.serisiyle sizinle buluşuyor ilk filmi 2008 de 2. serisi 2010 da çıkan bu harika bilim kurgu,aksiyon,macera türü filmi sizinle paylaşmaktan gurur duyuyorum,ana karakter Tony Stark adında zeki,milyarder ve ünlü bir mucittir.İronman olabilmesini sağlayan ise zekasıdır,kostümüyle harikalar yaratabilen bu adam 3.filminde ise çok zor bir rakiple karşı karşıya gelir,özel hayatına saldırılarda bulunan düşman,ironman’i köşeye sıkıştırır.Bu filmde ise ironman’in düşmanı yenmesi ve adeletin nasıl sağlanacağını bize göstereceğini umuyoruz.
Ayrıca başrol olan Robert Downey Jr.’nin çok iyi bir oyuncu olduğunu biliyoruz.Sherlock Holmes gibi filmlerinde başrolünde oynayan Downey film sektörüne bu filmle bir yenilik daha katmayı düşünüyor. Film severlerin mutlaka izlemesi gereken Demir Adam 3 izle | 1080p — 720p Türkçe Düblaj izle adında ki film sizler için büyük bir ustalıkla hazırlanmıştır. Demir Adam 3 izle | 1080p — 720p Türkçe Düblaj izle filmimiz 2013 Filmleri, Aksiyon Filmleri, Bilim Kurgu Filmleri, Macera Filmleri, Yabancı Filmler kategorilerine girmektedir.. Film 7.6 gibi bir puanla hayranları tarafından filmin özellikleri değerlendirilmiştir. Filmin yapım yılı da tabiki bizim için önemlidir. Eski filmler pek seyredilmez her zaman yeni filmler önceliklidir. Bu filmimiz 2013 ABD tarifinde vizyona girmiştir. Demir Adam İzle,ironman izle,ironman 3 izle,demir adam 3 izle,demir adam full izle,ironman full izle,demir adam 3 full izle,ironman 3 full izle,hd film izle .. Oyuncularından bahsetmek gerekirse, başrollerin de Robert Downey Jr. , Gwyneth Paltrow , Ben Kingsley , Samuel L. Jackson , Guy Pearce gibi usta oyuncular yer alırken bu filminde büyük emeği olan filmi çekip düzenleyen ve bu kadar begenilmesini sağlayan isim ise Shane Black isimli yönetmendir. ..

Kaynak: Demir Adam 3 izle | 1080p-720p Türkçe Dublaj izle

demir adam 3 full izle , demir adam 3 izle , demir adam full izle , Demir Adam İzle , hd film izle , ironman 3 full izle , ironman 3 izle , ironman full izle , ironman izle

Advertisements